HISTORIE

Starý web (2007-2012) najdete na adrese old.sokolka.cz >>> 

2015

Hudba: IVAN HLAS / Praha; REGGAY / Zlín; PASS / Zlín; ULTRA PUNK / Praha; LIDOPOP / Brno; ZUTROY / Šumperk

Film: ThuleTuvalu (Švýcarsko / 2014 / 96 min); HIPHOP-ERACE (Nový Zéland / 2014 / 93 min.)   

Umění: Radek Mužík a výstava NEKRMIT; fotografie herce Městského divadla ve Zlíně Marka Příkazkého


2014

Divadlo: KLAUN BILBO / Praha; ANTIKÓDY / režie Andrej Krob / Praha; O. KAISER & J. LÁBUS - NEJLEPŠÍ SCÉNKY / Praha

Film: PUTINOVY HRY, VIVA CUBA LIBRE

Hudba: SYLVA KROBOVÁ / Praha; ROMAN DRAGOUN / Brno; JIŘÍ SCHELINGER REVIVAL,U2 REVIVAL / Brno;OLDÁŠ / Olda Kaiser & Dáša Vokatá;VOBEZDUB / Praha


2013 

Divadlo: O princezně Čárypíše (Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka), Rock na vsi (JEDNOU ZA ROK), Strašidlo Cantervillské (Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka), MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK (Pavel Liška, Martin Zbrožek a Pepa Polášek), Loutkové Divadlo Československo

Film: Na sever od slunce (45'), Punkový syndrom (85'), Z popelnice do lednice (88'), Nový svět (90')

Hudba: Tři lotři (Mikulov),BUTY, Kóan (Zlín),RáMuZ (FolkPopp - Ostrava), Grande Tete (Mariánské Lázně), Vintage Machine (Nový Jičín),P. Nohavica a Deep-M-Ocean (ValMez)

Umění: Výstava fotek Olgy Havlové, Vernisáž Tomáš Bím

2012

Divadlo: Opona (Zlín), Mátový nebo citron  (Velká Bystřice), Divadelní povídání a hraní (Jan Budař, Pavel Liška a Tomáš Matonoha)

Film: Rok konopí (Jan Hrnčíř), Běloruský sen, Anna v přední linii, Na stupních vítězů, Ke světlu, Krev v mobilech, Epicentrum, Film jako Brno

Hudba: AQUASTIC unplugged, Taneční hodiny, ToiTo! unplugged a Michael Bartek - ŽEN, Záviš, Krch-off Band, Abraxas, Out of sorts, Jan Budař a Eliščin band, Zuzana & Martin, ToiTo!, Vintage Machine
 
Umění: Krištof Kintera
 
Celodenní UNDERGROUNDOVÉ SETKÁNÍHosté: Dana Němcová, Ladislav Heryán, John Bok, Dáša Vokatá, členové skupiny The Plastic People of The universe a další.

2011

Divadlo: Svět podle Fagi (DNO - Brno), VENKOVSKÝ FELČAR aneb copak je to za doktora (Rožnov p. Rad.), MISTERO BUFO (Husa na Provázku), PROPADLO (Dopadlo - Praha, Valmez)

Film: Krev v mobilech, Já, moje romská rodina a Woody Allen, Zemřít ukamenováním, Šitkredit, Cáry starejch filmů (Čuňas), Zločinci podle zákona, Barmský VJ, Anna v přední linii, Manželka za 50 ovcí, Tři dary, Kimčongílie, Hlad, Vnoučata kubánské revoluce
 
Hudba: AQUASTIC unplugged, URBAND, Lucka Redlová a Garde, 4 DOGS, ZUBY NEHTY, JASNÁ PÁKA, LOS PERDIDOS
 
Umění: Libor Vojkůvka, Martina Oškrdová a Jana Barnášová, Orální historie

2010

Happening: Stavba rozhledny Malý Scholzberg, Vetešnictví z Prahy

Umění: Bohdan Holomíček (fotoprojekce s vyprávěním), Trolejbus s výstavou historických obrázků ze Zlína, Výstava UMPRUM z Uh.Hradiště, Ivan Martin Jirous (autorské čtení Do smrti přepít život)

Divadlo: TEATROMAT (VOSTO5), Poručík (Opona), Jercules Parrot a vraždy v lázních (Divadlo Jednou za rok)

Hudba: Chorý kôň, Záviš, WARTHOG, The Plastic People of the Universe, Vítrholc, JollyJoker & The PBU

2009




2008


2007